fbpx

2018-2019 Etkinlikler

ETKİNLİK VİDEO

GÖKMEYDAN ŞUBESİ. Eveeeettt!!!!!!📚 Mükemmel bir projenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.📚"Bana Bir Masal Anlat Baba" projemizin devamında "" Sorumluluk Çantam "" projemizi gerçekleştirdik.📚Miniklerimiz her gün eve götürdüğü kitabı ailesi ile beraber okuyup ardından resimleyerek okula geri getirdi ve okuduğu kitabını sınıfta arkadaşlarına anlattı.Böylece görevimiz olan Sorumluluğumuzu yerine getirdik.

Özel Eskişehir Beyazzambak Anaokulları paylaştı: 17 Nisan 2019 Çarşamba

SERGİMİZE DAVETLİSİNİZ

Beyaz Zambak Anaokulu öğrencileri, yıl boyunca yaptıkları el emeklerini Özdilek Alışveriş Merkezi’nde sergilemeye hazır. Anaokulu öğrencileri tarafından resimler, üç boyutlu görseller, rengarenk el işleri büyüklerin beğenisine sunuluyor. Duygu dolu anlar yaşanacak sergiye çocuklarınızın el emeklerini görmeniz için davet ediyoruz. 
Yer: Özdilek AVM
Tarih:
Gökmeydan Şube: 01.04.2019
Güllük Şube : 02.04.2019
Şirintepe Şube : 03.04.2019

TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ

GÖKMEYDAN BEYAZ ZAMBAK ANAOKULU 🎈
📚 Beyaz Zambak Anaokulu olarak Türkçe Dil Etkinliklerimiz aracılığı ile çocuklarımızın tüm gelişim alanlarına katkıda bulunmak için bir proje başlatmıştık.
Bu projemizin amacı ; kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, para biriktirmek, biriken para ile kitap alabilme alışkanlığını kazandırmak ve sorumluluk duygusunu geliştirebilmek vb. Bu proje ile çocuklarımızın eğitimine sevgili babalarımızı dahil ettik.
10 günün sonunda miniklerimiz heyecan ve gayretle hazırladıkları kitapları getirdiler. Biz bakarken çok beğendik ve hayran kaldık. Dinledik, anlattık, resimledik,süsledik paramızı kumbaraya attık, para tamam sıra geldi merakla beklediğimiz kitap alma gününe.
Kendi emeklerimiz ile biriktirdiğimiz parayla kitablarımızı aldık alırken hem eğlendik hemde bir sorumluluğu yerine getirmenin ne kadar güzel bir şey olduğunun farkına vardık . 😊
Katılımlarından ve desteklerinden dolayı velilerimize teşekkür ederiz…

Bunu Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim!
Powered by